Nemokamos sveikatingumo programos Vilniuje

Norime pasidalinti informacija apie sveikatingumo programas, kurias galite lankyti nemokamai. Jas organizuoja Vilniaus visuomenės sveikatos biuras. Žemiau rasite sąrašą nuorodų ir pasiūlymų, kuriais galite pasinauti.

Įvairios mankštos besilaukiančioms ir pagimdžiusioms moterims

Čia galėsite mankštintis nėštumo laikotarpiu, po nėštumo ir su mažyliais nuo 3 mėnesių. Daugiau informacijos rasite čia.

Grupiniai užsiėmimai norintiems mesti rūkyti

Rūkymas yra priklausomybė, o su priklausomybėmis kovoti dažnai būna sunku. Grupiniuose užsiėmimuose dalyvauja žmonės taip pat metantys rūkyti arba jau metę. Grupės dalyviai palaiko vienas kitą, paskatina ir pakontroliuoja. Saugi aplinka padeda lengviau priimti sprendimą mesti rūkyti. Į grupę galima eiti, net jei dar nenusprendėte mesti rūkyti, tačiau jau pagalvojote apie tai. Registracija el. paštu viktorija.andrejevaite@gmail.com arba tel. 86 82 94236. Daugiau informacijos čia.

Šeimų mokyklėlė

Paskaitos vyksta įvairiomis temomis, kurios aktualios auginant mažiausiuosius. Paskaitas skaito gydytojai ir kiti specialistai. Daugiau informacijos rasite čia.

Užsiėmimai senjorams

Vilniaus mieste organizuojama pakankamai daug užsiėmimų senjorams. Tai ir mankštos ir šokiai. Paskaitos apie emocinę sveikatą. Daugiau informacijos rasite čia.

Naujienlaiškis tėveliams

Taip pat Vilniaus visuomenės sveikatos biuras leidžia naujienlaiškį tėvams apie vaikų auklėjimą ir kitus iššūkius auginant mažylius. Naujienlaiškį ir informaciją apie jį rasite biuro puslapyje.

Siūlome pasidomėti ir naudotis.

BŠMC kolektyvas

 

Komentarų nėra

Komentuoti